whatsapp

Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Prefabrik Çelik Ev 650 tl
  • Proje Kategori: Tek Katlı Prefabrik ve Çelik EV
  • Ekleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 21:26

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Prefabrik Çelik Ev Uygun Fiyat ayrıca DAHA UCUZUNU BULURSANIZ PARA İADELİ KAMPANYA 

YİNE TÜRKİYEDE İLK VE TEK EVLERİNİZİ KİLOGRAMI 9 TL DENDE YAPMAKTAYIZ.AYRINTILARI İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.


Şuan türkiye piyasasında satılan 

1- prefabrik teneke evler metrekaresi 750-800 tl aralığındadır.bizim sunduğumuz ev bundan ucuz olmasına rağmen bu evin bir üstü olan aşağıdaki 2 numralı evden bile daha kaliteli ve sağlamdır evi 650 tl yapmamız sizi türlü düşüncelere sokmasın çünkü biz bu işi 45 yıldır ailece yapar babam abim kardeşim ve ben kaliteli ustalık olarak yaparız usta işçiliğin çok pahalı olduğu bu işlerde kendi üretimimiz gücümüz işçiliğimiz sayesinde türkiyede bizden daha ucuz ve kaliteli ev verebilen bir firma yada şahıs yoktur.

2- 750 tl olan prefabriklerde çeliktir fakat ince çeliktir.bunlar kalınlaştığında adına prefabrik çelik evler derler ve 0,8 ila 1,2 mm kalınlığında kullanılan çelikten evler 1300 tl den satılır.ve bu evde bizim sattığımız evden daha ince ve kalitesizdir çünkü biz 1,5 öö yapmaktayız 650 tl fiyata.

3- işte metrekaresi 2 bin tl olan ve çelik kalınlığı 1,5 mm olan evin fiyatı budur. biz bu evi 650 tl ye yapmaktayız.yani 1,5 mm çelik kalınlığında eşdeğer bir ev.ama bu evde bizden daha kalitesiz ve zayıftır çünkü galvaniz çelik 3 taraflıdır bizim malzememiz 4 taraflıdır sonuç %25 daha mukavemetle staik hesap oşsun dayanıklılık olsun evlerimiz ön plana geçer.ve daha buraya sizleri rakamlara kaliteye boğmamak adına yazmak istemediğim birçok fonksiyondan dolayı daha üst seviyededir.

sonuç olarak 2 bin tl lik evi 650 tl kaba ilerisi 950 tl anahtar teslim olarak alarak yarı fiyatından daha az paraya almış olursunuz.Bu yüzden bu kampanyayı kaçırmamanızı ileride büyük firmalardan gelen teklifler sonucu ortaklık yapısı kuracağımdan dolayı maliyetlerim çoğalacağından bu fiyatlar yükselecektir bilginize.anlattıklarımızı anladığınızı varsayarak 650 tl lik eve dahil olanlar olmayanlaraşağıda listelenmektedir.

*kısa özet olarak aynı 750 tl lik satılan prefabriklerdeki gibi zemin beton, mutfak dolabı, laminat, seramik fayans hariç herşey bize aittir.

ayrıca yukarıdaki anlattıklarımın aksini ispat eden yani fiyat aldığınız prefabriklerin statik hesaplarını getirdiğinizde benimkinden daha ucuz daha sağlam yani daha yüksek çıkarsa paranız iade edilecektir.Statik hesaptır, malzemenin 3 taraflı olmasıdır gibi konuları bilmiyorsanız aşağıdaki ilgili videoları izleyiniz.
Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2018 Salihli PREFABRİK ®