whatsapp

Proje Açıklaması

  • Proje Adı: 75 m2 m2 650 TL Çelik Ev
  • Proje Kategori: Tek Katlı Prefabrik ve Çelik EV
  • Ekleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 18:25

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler


Kabanın ilerisi:  m2 650 tl

Anahtar teslim:  m2 800 tl 

BİZ TENEKE PREFABRİK EVLER YAPMIYORUZ PREFABRİK FİYATINA ÇELİK EV VERİYORUZ.GELİN BUNUN NASIL OLDUĞUNU SİZE EŞSİZ DANIŞMANLIĞIMIZLA ANLATALIM. İSTEDİĞİNİZ ALANA İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜLERDE MÜŞTERİYE ÖZEL TASARIM HİZMETİMİZ VARDIR.ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ.SAYGILAR...

PROJELERİNİZİ HAYALLERİNİZİ GETİRİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YAPILARI 45 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİMİZLE ÇEŞİTLENDİRİP DAHA İYİ BİR YAPIYA KAVUŞMANIZI SAĞLAYALIM.DEMİR ÇELİK MALZEMESİ ÜZERİNE AKLINIZA HANGİ İŞ GELİRSE BİZE MUTLAKA DANIŞIN.BU YÜZDEN TÜM DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.Çelik evlerimizin teknik özellikler şartnamesinide bu verdiğim linkten indirip ona göre sorun bir tane firma verdiğimiz fiyattan aşağı verirse paranız iade.

 

https://www.izmirprefabrikev.com/tema/insaat/uploads/kataloglar/PREFABRYK_TEKNYK_OZELLYKLERY.pdf YANİ EN İYİ FİYAT GARANTİSİYLE PREFABRİK FİYATINA ÇELİK EVLERİNİZİ YAPIYORUZ.

 

DESTEK İÇİN YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAYI VE BEĞENMEYİ UNUTMAYINIZ.

 

 

 

http://www.izmirprefabrikev.com/index.html

https://www.youtube.com/user/skyroomful/videos?view_as=subscriber

 

Bu ÇELİK EVLER prefabrik evlerin üst kalitesinde olan bir çelik konstrüksiyon karkaslı evlerdir.Piyasadan satın aldığınız fabrikasyon prefabrik evlerle karıştırmayınız.Duvar kalınlığımız hiçbir firmada olmayan 18 cm kalınlığında, ısı yalıtımı cam yünlü olan kaliteli ve piyasadaki diğer evlere göre çok daha kaliteli evlerdir.Dikkat edin diğer firmalar verdikleri fiyatla 6 cm veya 10 cm yapmaktadırlar.Duvar kalınlığını sorun, çelik malzemenin et kalınlığını sorun.Çünkü biz et kalınlığını 3mm yaparken piyasadaki evler 6/1'i yani 0,50mm yapılmaktadır.

 https://www.youtube.com/watch?v=AN4ByfDnhb8&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_B7W-zm2jSg&t=524s

https://www.youtube.com/watch?v=CyeseuZnNKM&t=941s

 

 

 

 

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2018 Salihli PREFABRİK ®