whatsapp

Trapez Saç Çatı

 

PROJELERİNİZİ HAYALLERİNİZİ GETİRİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YAPILARI 45 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİMİZLE ÇEŞİTLENDİRİP DAHA İYİ BİR YAPIYA KAVUŞMANIZI SAĞLAYALIM.DEMİR ÇELİK MALZEMESİ ÜZERİNE AKLINIZA HANGİ İŞ GELİRSE BİZE MUTLAKA DANIŞIN.BU YÜZDEN TÜM DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

 

 

İşi bilene ver üstünede bi ekmek fazla ver boşa dememiş atalarımız

İş bilenin kılıç kuşananın....

 


Trapezler


Tek kat trapezlerde ısı izolasyonuna ihtiyaç olmadığı durumlarda çatı ve cephe kaplama malzemesi olarak en iyi fiyatlarla müşterilerine sunar.

Tek kat trapezler, iki levha arasına izolasyon malzemesi uygulamasıyla sandviç sistem olarak ta uygulanabilir. Bu uygulamada izolasyon malzemesi olarak; cam yünü, taş yünü, extrude polisten, expande polistren, poliretan levhalar kullanılabilir.

Tek kat trapez levhalar boyalı galvaniz sac, boyasız galvanizli sac üretimlerin yanında, boyalı alüminyum olarak da üretilebilmektedir.

Tek kat trapez levhalarda boyalı galvaniz saç ürünlerinde dünyanın önde gelen galvaniz trapez sac üreticilerinden ithal edilen ECCA (europoan coil cooting) normlarına uygun olarak üretilen boyalı galvaniz trapez sac ruloları kullanılmaktadır. Boyasız galvaniz saç ürünlerinde ise galvaniz tesislerinde uluslararası (EN,ASTM ve ISO) normalra uygun olarak üretilen boyasız galvaniz sac rulolar kullanılmaktadır.


Trapezlerle Radius (eğrisel) form verebilme özelliği sayesinde estetik görünümlü tonoz çatı uygulamalarında iki kat trapez arası ısı yalıtım tabakası ile yerinde uygulama ile kaplama yapılabilmektedir. Tek kat trapezlerin kullanıldığı bir diğer alan teras çatılarıdır. Bu tür uygulamalarda çatının üst kısmında membranlı su izolasyonu yapılmaktadır. Sektörün bu ihtiyaçlarına cevap veremek amacıyla müşterilerin vereceği projenin değerlerine bağlı olarak bilgisayar kontrollü büküm makinesinde tonoz çatılara uygun üretim uygun fiyat ve yüksek kaliteli olarak yapmaktadır. 27/200 formu trapez, 38/151 formu trapez, 18/838 formu trapez, 50/207 formu trapez, 38/151 akustik formu trapez ve 75/215 formu trapez üretimleri yapılmaktadır. Çatı ve cephede kolay ve hızlı montaj avantajı, malzemelerin hafif olması sayesinde taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf ve pratik montaj imkanı verir, şantiye ve depolarda yer işgal etmez, geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostudur. Uygulama alanları; sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hiper marketler, alışveriş merkezleri, hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik veya prefabrike beton olan yapılarda güvenli ve uygun fiyatlı, kaliteli çözümler sunar.


 

Copyrigt © 2018 Salihli PREFABRİK ®