whatsapp

Otomatik Kepenk

 

PROJELERİNİZİ HAYALLERİNİZİ GETİRİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YAPILARI 45 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİMİZLE ÇEŞİTLENDİRİP DAHA İYİ BİR YAPIYA KAVUŞMANIZI SAĞLAYALIM.DEMİR ÇELİK MALZEMESİ ÜZERİNE AKLINIZA HANGİ İŞ GELİRSE BİZE MUTLAKA DANIŞIN.BU YÜZDEN TÜM DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

 

 

İşi bilene ver üstünede bi ekmek fazla ver boşa dememiş atalarımız

İş bilenin kılıç kuşananın....





OTOMATİK KEPENK


Seksiyonel Kapı 

Tavana doğru kayarak açılan, oluklu üzeri dokulu panellerden oluşturulan; endüstriyel yapılara, fabrikalara, hangarlara, depolara uygun işlevsel ve kullanışlı endüstriyel kapılardır. Özellikle konut, depo, fabrika gibi genişliği ve yüksekliği büyük mekânlarda kullanılan sistemlerdir. Seksiyonel Kapılar, müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartman, site türü binaların kapalı otopark girişlerinde tercih edilen mekanizmalardır. Farklı kiriş yüksekliklerinde (kiriş min. 20 cm – 42 cm) uygulanan bir kapı çeşididir. Düşük, yüksek, Giyotin (dikey), eğimli tavan için yataklama uygulamaları yapılabilir. Kapı içinde kapı (vip-servis kapısı-personel kapısı) uygulaması yapılabilir. Ayrıca endüstriyel tesislerde güvenlik, yalıtım, hız ve tasarruf sağlayarak işletmelerin verimliliklerine katkıda bulunurlar.

·         Farklı kiriş yükseklikleri ve mimari yapılara uygun olarak hazırlanabilen bir kapı çeşididir.

·         Düşük, Yüksek, Dikey, Eğimli Tavan için yataklama uygulamaları yapılabilir.

·         Parmak sıkıştırmayan tip panellerden oluşmaktadır.

·         Yay kırılma ve halat kopma emniyet sistemleri standarttır.

·         Her iki yüzü 0,5 mm galvanize çelik arası 42 mm poliüretan dolgulu, özel destek saclı panellerden oluşmaktadır.

·         Isı, ses ve toz yalıtımlıdır.

·         Kapı içinde kapı (vip-servis kapısı-personel kapısı) uygulaması yapılabilir.

·         Opsiyonel olarak oval ve dikdörtgen pencere uygulanabilir.

·         RAL kataloğundaki bütün renkler opsiyonel olarak sunulmaktadır.

·         Caraskallı (manuel) veya motorlu otomatik olarak kullanılabilir.

·         Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür (uzaktan kumanda, anahtarlı kumanda, şifreli kumanda, butonlu kumanda, manyetik metal kütle dedektörü, ipli switch, radar).

·         Fotosel, flâşör, pnömatik emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyet sistemleri uygulamak mümkündür.

·         Yükleme körüğü, yükleme rampası ile bir arada uyumlu çalışabilmektedir.

 

Otomatik Çelik Sarmal

Panjur Kepenk Özellikleri

Mağaza kepenk, pencere ve garaj kapıları olarak geniş bir uygulama alanına sahiptirler. Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Mini pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininizi de sergilemeye devam edebilmektedir.

İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Tamamen alüminyum ve poliüretandan imal edilen paletler korozyon oluşumuna imkan tanımamaktadırlar.
Uygulama alanları; mağaza kepenk, pencere panjur, garaj kapısı, depo kapısı, endüstriyel kapı, rolling shutter olarak her türlü kullanıma uygundur.

Çelik Sarmal Kapılar ile yükleme ve depolamanın yapıldığı alanlarda, yapıların iç ve dış ortamlara açılışlarında mekandan tasarruf sağlayıcı, güvenli, uzun ömürlü ve sınırsız olanaklar sunulmaktadır.

Özellikler

Duvar arkadı veya arasına montaj imkanı
Acil durumlar için zincirli açma-kapama mekanizması
Alüminyum, galvaniz çelik, paslanmaz çelik profillerden oluşmuş panel seçenekleri
140 km/s’e kadar rüzgar yüküne dayanıklı model seçenekleri
Kapı alt ve üstünde, yan çelik klavuzlarda fitillerle sağlanan sızdırmazlık
Anti-pas astar boyalı ve galvanizli çelikten üretilmiş klavuzlar
Pnömatik güvenlik sistemi(herhangi bir cisme değmesi halinde kapının durmasını ve yukarı çıkmasını sağlayan sistem)
Karşı ağırlık sağlayan helisel gerilim yayı ile açılma-kapanma
50 mm ya da 76 mm genişliğinde 0.60 ile 1.20 mm arasında değişen kalınlıkta çelik paneller
9000 mm genişlik ve 7300 mm yüksekliğe kadar ulaşabilen model seçenekleri
Çift açılı, plastik konkav döngü ile beraber galvanizli çelikten alt bar
İzolasyonlu sarmal kapı seçeneği
Izgaralı model seçenekleri

88′lik KEPENK PANELİ

Tek cidarlı düz formda , galvanizli çelik malzemeden 0.60 – 0.80 mm et kalınlığında üretilir.
Özellikle manuel çalışan klasik sac malzemeden yapılma dükkan kepenklerine alternatif olarak üretilmiştir.Sarımı az yer kaplar.
Galvanizli olduğu için korozyona karşı diğer sac kepenklere göre daha uzun ömürlüdür.Her tip montaj (ters sarım / düz sarım ) ve motor tipine uyum sağlar.
İstenildiğinde mikrodelikli olarak da uygulanabilir.

(NALLIK) BAZA PROFİLLER

Kapı eteklerine monte edilenb ve kapıda kullanılan panel et kalınlığı ince bile olsa, en az 1,00 mm ve üstü et kalınlığında ST42 galvanizli çelik malzemeden üretilen bu profiller kapının rüzgara karşı mukavim olmasına yardım eder.
Bu profillere monte edilen özel fitiler ise kapı ile zemin arasındaki pürüzleri kompanse ederek düzgün bir duruş ve sızdırmazlık sağlar

120′lik KEPENK PANELİ

Kavissiz tek cidarlı olup , kapının boyutlarına göre 0.80 – 1.00 – 1.20 mm et kalınlığında galvanizli çelik malzemeden üretilir.Kullanışlı ve estetik görünümlü bir paneldir.Ters sarımın mecbur olduğu montaj tiplerinde panelin arka yüzü ön yüz olarak kullanılabilir.Pencereli ve mikrodelikli çeşitleri ile farklı kullanım alternatiflerine cevap verir.Işık , ses ve hava sirkülasyonunun zorunlu olduğu mahaller için mikrodelikli panel idealdir.
Ayrıca mikrodelikli panel transparan özelliğinden dolayı vitrinlerin estetik görüntüsünü bozmaz .Mekanı içten ışıklandırmak sureti ile içerdeki görüntüyü dışarıya gösterir.Dolayısıyla gece saatlerinde vitrinler , hem üstün emniyet sistemi ile korunur , hem aydınlık kalır.
(Mağazalar , garajlar) Polükarbonat camlı modellerde hava sirkülasyonu yoktur.Dolayısıyla ışık ve görüntünün bir miktar istendiği ancak tozlu ortamlardan kaçınılan mekanlar için idealdir.(Fabrika , depo , servis….vb.)

130′luk KEPENK PANELİ

Patlayıcı ve yanıcı maddelere , rüzgar , kar ve yağmur gibi kötü hava şartlarına karşı kavisli yapısı itibari ile mukavemetlidir.
Geniş açıklığı olan mekanlar için idealdir.Tek cidarlı olup kapının boyutlarına göre 0.80 – 1.00 – 1.20 mm et kalınlıklarında galvanizli çelik malzemeden üretilir

 

Garaj Kepenkleri

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahip, tamamen aluminyumdan üretilmiş, yapılarınıza özel üretilen, hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir.

Arabanız önemsiz olabilir mi?

Azımsanamayacak paralara satın aldığınız arabalarınızı sokağın keşmekeşinden, olumsuz hava koşullarından veya oto hırsızlarından korumak için tedbir almanız kaçınılmazdır.
Garaj kapısı sistemleri müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site türü binaların kapalı otopark girişlerine uygulanmaktadır.
Garaj kapıları kullanım amaçlarına uygun olarak işlevselliği ve dayanıklılığı ile konforunuzu

 

Alüminyum Kepenk

Alüminyum panjur sistemleri ev ve işyeri pencereleri, mağaza kepenkler, ve garaj kapılarına kadar çok geniş bir uygulama alanına sahiptirler. Özellikle ev ve işyeri için hem görsel hem de güvenlik anlamında mükemmel bir seçimdirler. Bunun yanı sıra her türlü dış cephede kullanılır ve görsel anlamda mekanlarınıza değer katarlar.

Neden Alüminyum Panjur?

Alüminyum panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, uyumlu bir görünüm sağlar hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir. Bunun yanı sıra mini pencereli modelleri ile vitrininizi sergilerken güvenliğinizi de sağlamaya devam eder.

Zengin renk seçeneği

Alüminyum panjur profiller değişik tiplerde olup 15 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yapılarınızın değerini artırır hem de mevsimsel ve diğer dış etkenlerden koruma sağlayabilirsiniz.

Özellikleri

Alüminyum otomatik panjur, redüktörlü motor seçeneği ile elektrik kesintilerinde manuel açılabilme özelliğine sahiptir.
Uzaktan kumanda sistemlerine kolayca entegre edilebilme özelliği.
Güçlü motor sistemlerine sahip olduklarından, çalışma esnasında deforme olabilecek bir yay dengeleme sistemine ihtiyaç duymazlar.










Copyrigt © 2018 Salihli PREFABRİK ®