whatsapp

Cam Balkon ve Katlanır Cam

 

PROJELERİNİZİ HAYALLERİNİZİ GETİRİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YAPILARI 45 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİMİZLE ÇEŞİTLENDİRİP DAHA İYİ BİR YAPIYA KAVUŞMANIZI SAĞLAYALIM.DEMİR ÇELİK MALZEMESİ ÜZERİNE AKLINIZA HANGİ İŞ GELİRSE BİZE MUTLAKA DANIŞIN.BU YÜZDEN TÜM DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

 

 

İşi bilene ver üstünede bi ekmek fazla ver boşa dememiş atalarımız

İş bilenin kılıç kuşananın....CAM BALKON

Cambalkon sistemlerinin faydalarını özetlemek gerekirse;

-  Cambalkon sistemleri, istenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
Cambalkon sistemleri, evlerin genel mimarisine uyum sağlayarak estetik bir görüntü oluşturur.
- Cambalkon sistemleri, esnek kullanım kolaylığı sayesinde  yağmur, kar  ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde  kullanma imkanı sağlar.
Cambalkon sistemleri, toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.
Cambalkon sistemleri, ısı bariyerli profillerle üretilen sitemlerde ray profil gruplarında dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
-  Cambalkon sistemleri, temper işlemi uygulanmış ısıcamlı sistemlerde, manyetik birleşimler sayesinde mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.


KATLANIR CAM

Katlanır Cam Nedir?

Balkonunuzu korur ve sezonluk kullanımlarını uzatır ve fonksiyonel bir çözüm sağlar. Bu sayede balkonu tamamen kapatabilir,koruyabilirsiniz aynı zamanda da panoramik özelliği devam eder. Katlanır cam sistemleri balkonun yapısını ve şeklini değiştirmeden yapılan; 8mm temperli camlardan ve kaliteli alüminyumdan imal edilen; Alüminyum raylara monte edilen tekerler üzerinde hareket eden; Yağmurlu ve soğuk havalarda kapatılabilen; İçeriye yağmur almayan; Veya istenildiğinde acılıp camları bir tarafa toplanabilen; Kilit sistemi sayesinde güvenlik sağlayan; Kısacası balkonunuzu yaşanılır bir yer yapıp evinizin dış görünüşünü modern hale getiren ; Uzman ekipler tarafından yapıldığında yıllarca kullanılabilen modern bir sistemdir.


Copyrigt © 2018 Salihli PREFABRİK ®