whatsapp

Alüminyum ve Krom Balkon

 

PROJELERİNİZİ HAYALLERİNİZİ GETİRİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM.DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YAPILARI 45 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİMİZLE ÇEŞİTLENDİRİP DAHA İYİ BİR YAPIYA KAVUŞMANIZI SAĞLAYALIM.DEMİR ÇELİK MALZEMESİ ÜZERİNE AKLINIZA HANGİ İŞ GELİRSE BİZE MUTLAKA DANIŞIN.BU YÜZDEN TÜM DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

 

 

İşi bilene ver üstünede bi ekmek fazla ver boşa dememiş atalarımız

İş bilenin kılıç kuşananın....



ALÜMİNYUM VE KROM BALKONLAR KORKULUKLAR

Alüminyum korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakınından uygunluğudur. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Alüminyum küpeşte sistemleri ara kayıtlı ve camlı olarak kullanılabilir. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

Alüminyum korkuluk küpeşte Sistemleri

Alüminyum küpeşte günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir.

Alüminyum korkuluk küpeşte Modelleri

Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir.Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli  bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Alüminyum küpeşte Fiyatları

Alüminyum korkulukların en çok tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla beraber fiyatınında daha düşük tutulması buna sebep gösterilebilir. Fakat ahşap tutamaklı  ve camlı olarak kullanma seçenekleri de mevcuttur.   Alüminyum korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir.  Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.





Alüminyum korkuluk Özellikleri

Bakım gerektirmemesi
Çok uygun fiyatlara montajının yapılabilmesi
Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi
Paslanmaya dayanıklı olması
Her türlü mekana kurulabilmesi
Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmemesi)
Her renkte bulunabilmesi
Ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilmesi

KROM korkuluk

Güvenlik biz tüm insanlara gerekli olan en temel ihtiyaçtır. Nerede nasıl olduğunun önemi yoktur, ancak güvenli ortamlarda rahatlığa erebilir ve yaşadığımız andan keyif alabiliriz. Ne oldum değil ne olacağım düşüncesiyle hareket edebilen insanlar olduğumuzda yaşayacağımız kaza risklerini de en aza indirmemiz gerekmektedir. Bu hem kendi yaşam kalitemiz için gereklidir hem de çevremizde sevip saydığımız tüm kişiler için. Yaşam alanlarımız için güvenlik anlayışları arasında birçok ekipman ve ürün vardır. Bunların arasında hem şıklığımıza şıklık katacak hem de güvenliğimizi sağlayacak ürünlerin başında da “Paslanmaz Korkuluk” modelleri gelir. Bulunduğu her ortama görünüm olarak artı değer sağlarken kaza risklerinden doğa bilecek güvenlik açıklarını da minimuma indirger.

Paslanmaz korkuluklar; hava şartları, ısı, nem gibi doğal etkilerle oluşan korozyona karşı dayanıklı, boya ve bakım gerektirmeyen materyalden özel olarak üretilir. OSMpaslanmaz’ın teknolojik imalat makineleriyle sorunsuz bir üretim aşamasına sahip olan bu korkuluklar, hem iç hem de dış mekanlar için kullanılması en doğru karardır.

Kullanılacağı alanlara göre uygun paslanmaz korkuluk elemanlarının seçimlerine oldukça önem gösterilmeli. Aksi taktirde, kullanılan üründe deformasyon ve paslanma gibi etkilerin yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Örneğin; konut, merdiven, balkon, havuz kenarı, yat, gemi gibi alanlara uygun olup olmadığına ve ürün garantisine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Neden KROM korkuluk uygulaması?

Güvenlik ve kaza risklerini minimuma indirmek hepimizin ortak kaygısıdır. Bu yüzden bizlere artı değer sağlayacak her ürüne yaşam alanlarımızda özellikle yer vermeliyiz. Paslanmaz korkuluk, mimari açıdan yapılara estetik görünüme yardımcı elemanlar olması açısından da özellikle tercih ediliyor.

Konutlardaki ve mekanlardaki kullanım kolaylığı bu modellerin tercih edilmesi açısından önemli bir husustur. Kolay kurulumuyla zaman kaybından da büyük bir tasarruf sağlayan bu modeller, maliyet açısından da büyük külfetlere sahip değildir. Bu yüzde yapıların hem şık hem modern hem de güvenilir olması için paslanmaz korkuluk modelleri uygulaması yapılmalıdır.

KROM Merdiven Korkuluğu

Paslanmaz korkuluk denilince akla ilk gelen paslanmaz merdiven korkuluklarıdır. Paslanmaz korkuluklar merdivenlere hem güvenlik hem de şık görünüm kazandırmak için kullanılmaktadır. Paslanmaz özelliğinden dolayı uzun süre kullanılan korkuluklar OSM Paslanmaz güvencesi ile yüksek kaliteli malzemeler ile tamamen kendi atölyelerimizde üretilmekte ve paslanmaz korkuluk montajı da tarafımızca büyük bir titizlikle yapılmaktadır.Paslanmaz merdiven korkulukları okullarda, hastanelerde, devlet dairelerinde, resmi ve özel tüm ruhsatlı binalarda olmazsa olmaz bir gereksinim ve güvenlik önlemi zorunluluğudur.

KROM Korkuluk Özellikleri

Paslanmaz çelik korkuluklar boya istemeyen görünümü sayesinde uzun yıllar yeni gibi kullanabileceğiniz gibi sizi her sene boya masrafından da kurtarmaktadır. Paslanmaz özelliğinden dolayı parlaksı görünümünü yıllarca korur ve her zaman ilk günkü kadar yeni durur. Paslanmaz korkuluklar pas tutmaz kir tutmaz ve kolay temizlenir. Uzun ömürlüdür, daimi kullanabilirsiniz. Paslanmaz korkulukları düşük sıcaklıklarda ve yüksek sıcak havalarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kolay kolay korozyona uğramazlar. Darbeler karşı dayanıklı ve sağlam malzemelerdir. Montajı iyi yapılmış bir paslanmaz korkuluğu yerinden kolay kolay sökmek imkansızdır. Güvenlidir.








Copyrigt © 2018 Salihli PREFABRİK ®